Завантаження...

Польща погодилась на бездозвільний проїзд вантажівок із пальним для України

Польща погодилась на бездозвільний проїзд вантажівок із пальним для України

Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури і розвитку Польщі досягнули домовленості щодо скасування дозволів для усіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення пального. 


«Ракетні удари росії по нафтопереробних заводах та нафтобазах створили критичну ситуацію на ринку палива, – прокоментував міністр інфраструктури Александр Кубраков. – Метою команди Міністерства інфраструктури в цих умовах є повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для вирішення цієї проблеми. Нові правила уже набрали чинності і їхніми перевагами можуть скористатися як українські, так і польські перевізники. Вдячний польській стороні за конструктивну роботу».


Як це працює?


Для бездозвільного в’їзду на територію Польщі перевізникам пального слід пройти реєстрацію шляхом заповнення форми онлайн: https://forms.gle/waid3FnRX1duve9z8


Заповнити форму потрібно не пізніше, ніж за добу до перетину кордону.

 

Нагадаємо, станом на 10 квітня Україні вдалося домовитись про повне скасування двосторонніх та транзитних дозволів на перевезення територією 12 країн. Однак Польща не ввійшла до цього переліку і досі погоджувалися лише на бездозвільні перевезення гуманітарних вантажів. Скасування вимоги дозволів на перевезення палива – це другий крок у напрямку лібералізації роботи міжнародних перевізників України на території Польщі.


Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.