Завантаження...

Поліція зупинила фуру з переламаним навпіл напівпричепом

Поліція зупинила фуру з переламаним навпіл напівпричепом

Бельгійська фура, яка рухалася по автостраді А2 в Нідерландах, відразу привернула увагу поліцейського патруля. Ящик для піддонів висів під кутом і в небезпечній близькості від землі, а навантаження на передню вісь напівпричепа явно перевищувало норму.

 

Повідомлення про це Дорожня поліція Східного Брабанта (Бельгія) розмістила на своїй сторінці в Twitter.

 

Після того, як вантажівка була зупинена, поліція приступила до огляду транспортного засобу. Відразу з'ясувалося, що рама напівпричепа практично переламана навпіл, про що свідчила велика тріщина. Незабаром з'ясувалася і причина інциденту.

 

Фура перевозила рулон сталевого прокату, який мав масу 25,5 тонн. На додаток до цього вантаж розташовувався в основному над першою віссю напівпричепа. Таким чином, навантаження на неї була перевищена на 114%.

 

Як наслідок, фурі було заборонено подальше рух, водієві виписали штраф, а бельгійського перевізнику додатково довелося витратитися на пошук двох транспортних засобів. Одного, щоб доставити вантаж, а другого для евакуації пошкодженого напівпричепа. Також слід врахувати витрати на оренду крана для перевантаження сталевого рулону.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.