Завантаження...

Поліція закінчила розслідування щодо водія-рекордсмена порушень

Поліція закінчила розслідування щодо водія-рекордсмена порушень

У Німеччині закінчилося розслідування у справі румунського водія, затриманого поліцією за порушення встановлених періодів праці і відпочинку та маніпуляції тахографом у липні минулого року.

 

Про це пише портал pnp.de.

 

Історія почалася в липні 2020 року, коли транспортна поліція муніципалітету Кірхрот (федеральна земля Баварія) зупинила для перевірки на трасі А3 фуру з румунською реєстрацією. 44-річний водій доставляв піддони для експедиторської компанії.

 

В ході аналізу даних, отриманих з тахографа і карти водія, було встановлено, що пройдені відстані й час, необхідний для цього, а також окремі точки завантаження і розвантаження за останні чотири тижні не відповідали записам на контрольному пристрої. Виходячи з цього, співробітники поліції запідозрили, що далекобійник використовував чужу карту водія.

 

В ході огляду вантажівки було виявлено паливна карта, по якій правоохоронці змогли визначити, де заправився чоловік. АЗС перебувала в Австрії і мала систему відеозапису. За наказом прокуратури, розслідування було перенесено за кордон, а дані з АЗС були отримані за допомогою запитів про правову допомогу від австрійських властей. На відеозаписі чітко видно, що в даний часовий період вантажівкою керував затриманий румун, але в тахограф була вставлена ​​чужа карта водія. В ході повного зіставлення даних, нарешті, було виявлено безліч інших регулярних порушень встановлених періодів праці й відпочинку. Також з'ясувалося, що румунський далекобійник практично без істотних перерв на відпочинок керував вантажівок протягом майже 63 годин.

 

Після восьми місяців слідчої роботи німецька поліція висунула не тільки кримінальні звинувачення, але і виписала величезні штрафи водієві (39,5 тис. євро) і перевізнику (118,5 тис. євро).

 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.