Завантаження...

Подвоєння автоматизації в логістиці – всього за 5 років

Подвоєння автоматизації в логістиці – всього за 5 років
Цифрові технології дедалі більше стають нормою в логістиці
 

За даними Mordor Intelligence (MI), у 2019 році вартість світового ринку логістичної автоматизації становила 55,15 млрд.  дол. США.

 

Аналітики прогнозують, що в період з 2020 по 2025 рік динаміка зростання в цьому секторі складе 12,1% щорічно. Тобто, до кінця цієї п'ятирічки відбудеться подвоєння - до 107,84 млрд. дол. США.


Факторами, що визначають зростаючий інтерес до рішень у цій галузі, є насамперед: 

 

  • розвиток електронної комерції;
  • необхідність підвищити ефективність роботи при зниженні її витрат;
  • перспективи вигод від гнучкої комунікації, передачі інформації у режимі реального часу та доступу до великих баз даних.

 

Однак високі початкові витрати на впровадження та дефіцит кваліфікованого персоналу, що забезпечує безперервне функціонування систем, можуть стати перешкодою для їх поширення.

 

Дані MI також показують, що сучасний ринок автоматизації логістики сильно фрагментований. Тому очікується, що в найближчі роки ми будемо свідками сильної конкуренції між постачальниками, кожен з яких буде пропонувати свої унікальні рішення.


Реакцією на такі умови стане налагодження партнерських стосунків розробників систем автоматизації зі своїми клієнтами, що дозволить залучати інвестиції на довгостроковій основі.

 

Крім того, попитом будуть користуватися ті системи, які вважатимуть доступними та перспективними у плані досягнення необхідного рівня рентабельності.

 

Додатковими перевагами для вибору залишаться можливість запровадження систем автоматизації на наявній матеріально-технічній базі, а також те, наскільки легко буде навчити персонал працювати у нових умовах. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.