Завантаження...

Подорожчання пального в Німеччині та Люксембургу

Подорожчання пального в Німеччині та Люксембургу

Бундестаг запровадив податок на вуглець з дизельного палива. Починаючи з ціни 20 євро за тонну СО2 в 2021 році, до 25 євро за тонну в 2022 році і 30 євро за тонну в 2023 році. Люксембург запровадить такі ж підвищення.

 

На підставі перших прогнозів податок на СО2 призведе до зростання цін на бензин та дизельне паливо на 5-6 центів брутто за літр у 2021 році. У процентному вираженні це означає зростання ціни на дизельне паливо на 5,5% у 2021 році, на 6,8% у 2022 році та загалом 7,8% у 2023 році.

 

Подорожчання мають заохотити перевізників купувати транспортні засоби з альтернативними приводами. Виробники повідомляють, що ціни на електричні або водневі автомобілі будуть у кілька разів вищими, ніж на дизельні автомобілі.

 

Оператор паливної картки DKV попереджає, що коли ціни на паливо переоцінюються в контрактах із замовниками кожні три місяці (а саме так багато компаній розраховуються з клієнтами), підприємці зазнають збитків, які неможливо повернути у першому кварталі 2021 року. Додатково потрібно буде записати 8 центів за літр, або приблизно 32 гроші.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.