Завантаження...

Після Нового року Walmart запустить повністю автономні автофургони

Після Нового року Walmart запустить повністю автономні автофургони

Американський рітейлер Walmart і виробник безпілотних вантажівок Gatik планують вже з 2021 рокe використовувати самохідні автофургони для перевезення вантажів між складами Walmart без водія на борту.

 

Про це повідомила прес-служба рітейлера.

 

Проект компаній Walmart і Gatik стартував торік у Бентонвіллі, штат Арканзас. Самохідні фургони-рефрижератори Gatik, обладнані датчиками і програмним забезпеченням для автономного водіння, доставляли замовлення клієнтів по 3-кілометровій ділянці дороги між двома об'єктами Walmart.

 

Під час випробувань транспортні засоби проїхали понад 100000 км в автономному режимі. Проте, в кабіні автомобіля завжди перебував водій, який контролював усі процеси і міг взяти керування фургоном на себе.

 

Тепер компанії вирішили перейти до наступного етапу випробувань. Починаючи з 2021 року фургони Gatik будуть доставляти вантажі в повністю автономному режимі - без присутності водія в кабіні. Як повідомляють в Walmart, це стане новою віхою, яка ознаменує собою першу в історії доставку товарів середньої милі без участі людини. Крім цього, компанія планує відкрити ще один маршрут автономної доставки в штаті Луїзіана.

 

"Перехід на повністю безпілотну доставку - не єдине наше нововведення. Ми випробували автономні фургони для перевезення товарів на невеликій ділянці в Бентонвіллі і з'ясували, як ми можемо використовувати автономні транспортні засоби для доставки замовлень від складу в магазин. Тепер ми розширюємо наш пілотний проект з Gatik на ще одній локації, щоб протестувати довший маршрут доставки. Ми також плануємо використовувати самохідні фургони для транспортування товарів з гіпермаркету до пункту видачі замовлень клієнтам", - повідомили в компанії.

 

Запуск нового 32-кілометрового маршруту між Новим Орлеаном і Метер (штат Луїзіана) заплановано на початок наступного року.

 

Компанія Walmart Canada також зарезервувала 130 вантажівок Tesla Semi в рамках ініціативи в сфері сталого розвитку.
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.