Завантаження...

Підприємців, які ввозили в Україну вантажівки DAF, викрито за махінації з митними платежами

Підприємців, які ввозили в Україну вантажівки DAF, викрито за махінації з митними платежами

Порушниками виявилися керівники підприємств та приватних фірм із різних регіонів України. Вони з Німеччини завозили вантажівки марки «DAF» різних моделей. До митного оформлення надавалися документи з неправдивими відомостями про роки випуску та першу реєстрацію транспортних засобів, що призводило до зменшення розміру митних платежів.

 

Наприклад, один із підприємців сплатив вантажівку 170 тис. грн замість 780 тис. грн, вказавши невірний рік випуску фури. Керівник іншого приватного підприємства транспортував з-за кордону 3 вантажівки, сплативши за їхню розмитнення всього 442 тис. грн, тоді як потрібно було 1,8 млн грн.

 

Щодо керівників підприємств складено протоколи про порушення митних правил за ст. 485 Митного кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 50 до 150% несплаченої суми митних платежів.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.