Завантаження...

Основні помилки під час подання заяви про зміну даних у системі "ШЛЯХ"

Основні помилки під час подання заяви про зміну даних у системі "ШЛЯХ"

Представники "Укртрансбезпеки" розповіли про найпоширеніші помилки під час подання заяви/повідомлення про зміну даних у Системі "ШЛЯХ".

 

Повідомлення опублікувала Держслужба України з безпеки на транспорті на сторінці відомства у Facebook.

 

Серед помилок, які найчастіше трапляються:

- відсутність фотокопій свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (якщо відсутня інформація про клас екологічності, слід додавати «зелений сертифікат» або сертифікат екологічності, виданий уповноваженим органом) або погана якість фотокопій;
- помилки у зазначених даних відповідно до поданих документів (рік випуску, повна маса, кількість сидячих місць з місцем водія, дата реєстрації тощо);
- некоректно укладено договори щодо МТБ (відсутність інформації про послуги);
- неправильно вказані адреси місця реєстрації згідно з даними ЄДР;
- невідповідність медичного та технічного персоналу Ліцензійним умовам;
- у відомостях про освіту необхідно вказувати інформацію саме про диплом.

 

"Згідно з пунктом 28 Ліцензійних умов використання транспортного засобу одночасно кількома ліцензіатами заборонено. Відповідно до пп.2 п.16 Ліцензійних умов, ліцензіат зобов'язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, зазначених у документах, що додаються до заяви на отримання ліцензії, протягом не пізніше одного місяця з дня настання таких змін", –  наголошують в "Укртрансбезпеці".

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.