Завантаження...

"Органи" зайнялися "Великим будівництвом"

"Органи" зайнялися "Великим будівництвом"

Під час реалізації президентської програми «Велике будівництво» були виявлені факти можливих зловживань, які зараз розслідують правоохоронці.

 

Про це заявила генпрокурор Ірина Венедиктова.

 

«Займається. Різні органи займаються», - сказала вона, відповідаючи на питання про розслідування зловживань в рамках «Великої будівництва».

 

При цьому Венедиктова відмовилася уточнювати, які компанії або чиновники фігурують в розслідуваннях.

 

«Чим я, напевно, відрізняюся від генпрокурорів, які були раніше: я не люблю приходити і показувати« рибу», я не рибалка, тому не розповідаю, яку «рибу» ми ловимо. Я це буду доводити справами», - пафосно підсумувала вона.

 

Нагадаємо, першу дорогу в рамках програми «Велике будівництво» - Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі - Укравтодор офіційно відкрив у червні 2020 року.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.