Завантаження...

Обережно в грозу! Від удару блискавки у напівпричепі вибухнули всі колеса

Обережно в грозу! Від удару блискавки у напівпричепі вибухнули всі колеса

Незвичайна подія сталася на одній з парковок в польському місті Каліш. Під час грози в напівпричіп вантажівки вдарила блискавка, що призвело до пошкодження всіх шести коліс.

 

24 червня о 5:46 пожежники Каліша отримали повідомлення про те, що на одній із стоянок блискавка вдарила в припарковану фуру MAN. Прибулі на місце події три наряди виявили таку картину. Від потрапляння електричного розряду вибухнули всі шість коліс напівпричепа, причому одна шина пробила бетонну огорожу, а друга відлетіла від транспортного засобу на кілька десятків метрів.

 

Прес-аташе Калішської пожежної команди Шимон Зелінський також повідомив, що, не зважаючи на дим від вантажівки, загоряння не було, але у машини згоріла електрична система.

 

За попередніми даними, фурі завдано збитків приблизно на  4,5 тис. євро. В результаті інциденту ніхто не постраждав.


Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.