Завантаження...

Новий напівпричіп Krone Swap Liner для двох кузовів BDF

Новий напівпричіп Krone Swap Liner для двох кузовів BDF

Спеціально для кузовів BDF компанія Krone представила новий напівпричіп. Це транспортний засіб довжиною 14,98 метра під назвою Krone Swap Liner.

 

Розширена рама може вмістити два повнорозмірні корпуси BDF, кожен довжиною 7,45 метра. Таким чином, новий напівпричіп стає альтернативою комплектам з причепами, що використовуються дотепер у кур'єрській галузі. Це розташування також має бути більш практичним, оскільки воно працює на звичайному тягачі, а не на спеціальному шасі. Крім того, Krone анонсує дешевшу експлуатацію, витрата палива на 1,5 л / 100 км нижча, ніж у вантажівок з причепами.

 

Разом з тягачем Krone Swap Liner утворює комплект 17,88 метра. Такий транспортний засіб класифікується в Німеччині як "Lang-Lkw Type 1" і ним можна їздити лише на вибраних німецьких дорогах, включених до спеціального списку. Хоча на практиці з цим не повинно бути серйозних проблем, оскільки перелік постійно розширюється, включаючи більшість магістралей. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.