Завантаження...

Новий маршрут: в Україну прибув потяг із Китаю

Новий маршрут: в Україну прибув потяг із Китаю
По маршруту Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна поїзд їхав 19 діб

«На станцію «Київ-Ліски» прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна. У складі поїзда - 41 контейнер з холодильним обладнанням», - повідомила прес-служба Укрзалізниці, додавши, що поїзд в дорозі перебував 19 діб.

 

Проводиться робота для досягнення періодичності курсування поїзда раз в тиждень.

 

«При наявності достатнього вантажу частота курсування буде збільшена і відправлення відбуватимуться за чітким графіком», - сказано в повідомленні.

 

Робота над завантаженістю маршруту триває, «особливо в напрямку отримання дотацій з Китаю для вантажу, щоб умови перевезення вантажу були економічно привабливими для перевізників».

 

Крім того, в УЗ розробляють онлайн-сервіс для надання можливості замовлення клієнтами контейнерного місця в поїзді та оплати послуги онлайн за аналогією з придбанням квитків на пасажирські поїзди.

 

В УЗ нагадали, що прямі контейнерні поїзди з Китаю в Україну по території чотирьох країн почали курсувати з 8 червня 2020 року. За цей час прибуло вже 13 поїздів.

 

Контейнерні перевезення становлять 2,3% в загальних обсягах перевезень вантажів залізничним транспортом України. Тепер по території України на регулярній основі курсує 36 контейнерних поїздів, організованих УЗ.

 

Укрзалізниця планує  налагодити контейнерні рейси з Китаю на регулярній основі і готова приймати щомісяця від п'яти таких поїздів.

 

При цьому китайські контейнерні поїзди залишають Україну порожніми...

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.