Завантаження...

Новий контейнерний термінал на кордоні з Польщею

Новий контейнерний термінал на кордоні з Польщею

Логістична компанія Global Ocean Link (GOL, Одеса) запустила новий Мультимодальний проект під назвою «Контейнерний термінал Мостиська».

 

Як повідомила прес-служба GOL, вся інфраструктура терміналу розташована в селі Мостиська в Яворівському районі Львівської області в безпосередній близькості до залізничного прикордонного пункту пропуску Мостиська-II, недалеко від автомагістралі міжнародного значення M11 біля кордону з Польщею.

 

Цей проект є логічним продовженням запуску швидкісних контейнерних поїздів Global Ocean Link на Європу, - повідомила прес-служба.

 

Також повідомляється, що, використовуючи всі можливості терміналу, компанія зможе охопити будь-який мультимодальний логістичний ланцюжок в/з ЄС для будь-якого виду перевезень.


Нагадаємо, в лютому 2021 року логістичні компанії GOL і Maersk Line відкрили новий залізничний маршрут з польського порту Гданськ в шість міст України. Новий маршрут став частиною транспортного коридору між Балтійським і Чорним морями, що з'єднує Туреччину, український порт Чорноморськ і Польщу.

 

ТОВ «Глобал Оушен Лінк» (Одеса) - оператор ринку вантажоперевезень і логістичних послуг. Надає послуги морського фрахту, автомобільних, залізничних і авіаперевезень, експедирування, складської і термінальної обробки, митного оформлення вантажів, страхові та сюрвеєрські послуги.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.