Завантаження...

Антирекорд: 111 порушень режиму праці та відпочинку за 57 днів

Антирекорд: 111 порушень режиму праці та відпочинку за 57 днів
Фото: Кевін Кретцлер / WP

Німецька поліція затримала для огляду нідерландську вантажівку на схід від Дортмунда. Як з'ясувалося, її водій скоїв рекордну кількість порушень, пов'язаних з режимом праці та відпочинку.

 

Німецькі поліцейські зупинили вантажівку з Нідерландів на федеральній дорозі B7 в місті Брилон (Північний Рейн-Вестфалія).

 

Під час перевірки поліцейські встановили, що 22-річний водій з Нідерландів за останні 57 днів здійснив цілих 111 порушень режиму праці та відпочинку, - повідомляє місцева газета Westfalen Post.

 

Наразі чоловікові довелося заплатити тризначну суму застави (точна сума не вказана). Крім того, водій також повинен був внести заставу в рахунок штрафу за свого експедитора - тут мова вже була про чотиризначну суму.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.