Завантаження...

Нові правила надання техдопомоги на дорогах Іспанії

Нові правила надання техдопомоги на дорогах Іспанії

Умови надання технічної допомоги на дорогах загального користування Іспанії зазнали змін. Це стосується всіх транспортних засобів національної та іноземної реєстрації, що пересуваються по країні.

 

Тепер безпосередньо на дорозі не можуть проводитися будь-які операції з ремонту транспортного засобу. Винятком є ​​випадки, коли така дія вимагає менше часу, ніж видалення знерухомленого авто з дороги. При слід вживати заходів для виконання дій з максимальними гарантіями безпеки і видимості.

 

Також забороняється проводити операції з надання технічної допомоги, які передбачають проведення дій на стороні, що безпосередньо примикає до руху транспорту.

 

Учасникам дорожньо-транспортної пригоди пропонується заповнювати протокол по ДТП в безпечному місці подалі від дороги.

 

Крім того, запроваджено нове положення, що стосується інформування за допомогою телематичних засобів про зупинку транспортного засобу або аварію.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.