Завантаження...

Німеччину й Польщу вкриють мережею надшвидких "зарядок" для вантажівок

Німеччину й Польщу вкриють мережею надшвидких "зарядок" для вантажівок

Ультрашвидкісні зарядні пристрої Ekoenergetyka потужністю до 1500 кВт для вантажних автомобілів та фургонів стануть основою для нової інфраструктури у Німеччині та Польщі до кінця 2023 року. Разом із надпотужними станціями на 1500 кВт буде розгорнута мережа об’єктів з потужністю 750 кВт.

 

На першому етапі розгортання з’явиться 22 зарядні станції на основних автошляхах обох країн. За словами фахівців, такі станції можуть вирішити головну проблему електромобільності – необхідність витрачати багато часу для поповнення заряду акумуляторів. 

 

Як пояснили у дослідницькому центрі Ekoenergetyka, електромобіль, що витрачає до 20 кВт.год на 100 кілометрів шляху, заряджатимуться на станції потужністю 750 кВт приблизно 1 хвилину. Якщо машина потребує витрати 90 кВт.год., то знадобиться 7 хвилин.

 

Це також означає, що автофургон повною масою до 3,5 тонни отримає заряд акумулятора, достатнього для проїзду 400 км, лише за 4 хвилини! У випадку ж із вантажівкою загальною масою 16 тонн для досягнення такого ж результату доведеться почекати майже півгодини. Але це не така вже й велика проблема, відзначають експерти. Адже запроваджуваний Пакет мобільності так чи інакше передбачає необхідність тривалої зупинки для відпочинку водія. Тож можна поєднати «приємне з корисним». 

 

За даними Європейської обсерваторії альтернативних видів палива, на кінець 2020 року в Європейському Союзі налічувалося 225 тис. пунктів зарядки електромобілів. Але абсолютна більшість з них слабкі. Лише 25 тисяч мають потужність понад 22 кВт.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.