Завантаження...

Німеччина пом'якшує обмеження руху вантажівок у неділі й на свята

Німеччина пом'якшує обмеження руху вантажівок у неділі й на свята

У більшості федеральних земель вантажівки тепер можуть їздити у неділі та святкові дні. Заборону на поїздки вантажівками у вихідні дні було скасовано до 5 квітня, а в деяких випадках - до 30 червня.

 

На автобанах у Берліні, Бранденбургу, Баден-Вюртембергу, Гессені й Тюрінгії звільнення від заборони їздити по неділях та святкових днях продовжено до 5 квітня 2021 року.

 

Про це повідомляє Федеральне управління з питань вантажних перевезень (BAG).

 

У Бранденбургу, згідно з інформацією BAG, заборона на водіння не стосується лише вантажівок, які постачають магазини, що задовольняють щоденні потреби споживачів. У решті чотирьох федеральних землях усі перевезення (і навіть порожні поїздки) дозволені. Щоправда, у неділю та святкові дні у Берліні та Бранденбургу діють правила, які були до пандемії, тобто досі заборонено їздити важкими транспортними засобами.

 

У Бремені, Мекленбургу-Передній Померанії, Північному Рейн-Вестфалії, Шлезвіг-Гольштейні, Саксонії-Ангальт, Гамбургу та Саарі звільнення від заборони керування автомобілем у неділю та святкові дні діє до 5 квітня 2021 року. У Нижній Саксонії звільнення діє до 30 червня. Варто пам’ятати, що в Баварії, Саксонії та Рейнланд-Пфальці розпушення тривало лише до 28 лютого.


У всіх федеральних землях вантажівки з вакцинами тепер можуть їздити по неділях та святкових днях до 30 червня.

 

Загалом, згідно з правилами дорожнього руху, вантажні автомобілі з дозволеною загальною вагою понад 7,5 тонни насправді не можуть їздити в неділю та святкові дні з опівночі до 22:00. Заборона не поширюється на перевезення свіжих продуктів, таких як молоко, м'ясо, риба та швидкопсувні фрукти та овочі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.