Завантаження...

Німці зафіксували значне погіршення ділових настроїв у логістиці

Німці зафіксували значне погіршення ділових настроїв у логістиці

За висновками аналітиків, у другому кварталі ц.р. індекс ділового клімату для сектора логістики зазнав чергового зниження. Якщо у першому кварталі поточного року індекс знаходився на рівні 100,5 пунктів, то у другому він опустився до 90,9. Мало хто з респондентів оцінює нинішню ситуацію як сприятливу для свого бізнесу. 

 

Серед головних причин такого становища називають війну в Україні та карантини, які перманентно запроваджують у Китаї. І перший, і другий фактори призводять до зривів у ланцюгах постачання.

За даними BVL, зайняті у сфері торгівлі та промисловості підприємці зараз здебільшого стурбовані розвитком свого бізнесу принаймні у найближчі півроку. Також фахівці відзначають, що вартість ключових продуктів, у тому числі палива та сировини, буде зростати й надалі, не зважаючи на те, що ціни уже підскочили дуже високо. 

 

Цікаво, що після пандемії німецька промисловість продемонструвала перші ознаки відновлення. Зростання становило 0,2% у порівнянні з четвертим кварталом минулого року. Та надалі через російське вторгнення в Україну цей слабкий позитивний тренд може закінчитися, що негативно вплине також на інші галузі, у тому числі й на логістику.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.