Завантаження...

Німці повернули недільні перевірки далекобійників на тверезість

Німці повернули недільні перевірки далекобійників на тверезість

Після тривалої перерви німецька поліція повернулася до перевірок на тверезість на парковках. Минулої неділі рейд був проведений на стоянках Wonnegau-Ost, Steingewann і Sitzborn, які розташовані на автобані A61.

 

Про це повідомила прес-служба Управління дорожнього руху Майнца (федеральна земля Рейнланд-Пфальц) на ресурсі presseportal.de.

 

Традиційно поліція з'явилася в зонах відпочинку далекобійників у неділю ввечері, незадовго до закінчення заборони на рух вантажних автомобілів, тобто до 22:00. Всього було перевірено 58 водіїв на наявність алкоголю в організмі.

 

Як наслідок, у п'ятьох далекобійників зафіксували перевищення дозволеної в Німеччині межі 0,5 проміле (крім водіїв ADR). У трьох водіїв алкотестер показав значення 1,42, 1,55 і 1,94 проміле алкоголю. Всім п'ятьом далекобійникам правоохоронці заборонили покидати стоянку до тих пір, поки вони повністю не протверезіють. Як превентивний захід у них тимчасово вилучили транспортні документи і поставили блокатори на колеса.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.