Завантаження...

Нідерланди посилили покарання за порушення норм праці та відпочинку водіїв

Нідерланди посилили покарання за порушення норм праці та відпочинку водіїв

Із початку поточного місяця Інспекція з питань довкілля і транспорту (ILT) Нідерландів посилила відповідальність за порушення встановлених норм праці та відпочинку водіїв.

 

Про це повідомила асоціація Транспорт і логістика Нідерландів (TLN).

 

Вжиті ILT кроки підвищують шанс виявлення порушників встановлених нормативів праці та відпочинку водіїв, а також гармонізують правила країни до законодавства ЄС. Зміни вступили в силу 1 лютого і стосуються таких аспектів:

 

- перевірки на дорогах будуть охоплювати період з моменту перевірки до закінчення попереднього щотижневого відпочинку (раніше це стосувалося, максимум, однієї доби);


- якщо під час придорожньої перевірки буде виявлено маніпулювання тахографом, водій і перевізник ризикують отримати штраф (1500 євро для водія і 10375 євро для транспортної компанії). Крім того, у контролюючих органів з'явилося право вилучати карту водія, якщо зловили далекобійника «на гарячому»;


- з'явився пункт, згідно з яким водії також можуть бути оштрафовані під час перевірки транспортної компанії, якщо з'ясується, що вони відігравали явну роль або виконували дії, що дозволяли маніпулювати картою чи тахографом (штраф становить 1500 євро).

 

Також слід враховувати, що з 1 березня всі виявлені порушення будуть зареєстровані в реєстрі ERRU, таким чином вони становитимуть ризик для перевізника і транспортного менеджера - втратити ліцензію та професійну компетенцію.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.