Завантаження...

Нестача паркувань у Європі: перевізники побоюються, що проблема так і не вирішиться

Нестача паркувань у Європі: перевізники побоюються, що проблема так і не вирішиться

Європейські транспортні організації написали листа комісару ЄС з транспорту Адіні Валеан, щоб вирішити проблему неякісних парковок. Лист підписали Європейська асоціація експедиторів, транспорту, логістики та митних послуг (CLECAT), організація ESPORG, що об'єднує безпечні автостоянки у Європі, Європейська асоціація перевізників (UETR) та Європейська асоціація автовиробників (ACEA).

 

Для розвитку мережі паркувань у країнах Європи автори звернення пропонують використати кошти ЄС. Зокрема, для інвестиційної програми, ухваленої Європейською комісією минулого року. У рамках програми, у найближчі 5-7 років планувалося створити 60-70 тис. нових паркувальних місць. Її реалізація коштувала б 1,5 млрд євро.

 

Але, за словами авторів листа, щоб кошти ЄС були використані з максимальною ефективністю, а інвестори хотіли фінансувати цей проект, необхідно усунути низку недоліків у реалізації програми. А саме:

- якісно організувати рекламну кампанію для залучення фінансування;

- чітко прописати критерії відбору у програмі;

- покращити якість заявок на отримання грантів за рахунок навчання та консультаційних послуг;

- сприяти синергії між TEN-T та TEN-E та інші.

Все це, на думку учасників ринку, збільшить кількість заявок на участь у програмі. А перший результат можна буде побачити вже у вересні – під час чергового передбаченого раунду фінансування програми.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.