Завантаження...

Правила в Іспанії пожорсткішають

Правила в Іспанії пожорсткішають

Уряд Іспанії затвердив вищі штрафні бали за порушення правил дорожнього руху.

 

Одна з найважливіших змін – збільшення штрафних балів із 3 до 6 за використання мобільного телефону під час водіння. Водієві можуть нараховувати бали не лише за те, що він користується телефоном, але навіть за те, що він тримає його в руці. Розмір штрафу залишається незмінним – 200 євро.

 

Які ще зміни було схвалено? Запроваджено новий вид правопорушень – за недотримання обмежень руху задля захисту від забруднення повітря у районах з низьким рівнем викидів. Штраф – 200 євро.

 

Штрафні бали за невикористання або неправильне встановлення ременя безпеки або дитячого крісла збільшено з 3 до 4. Сума штрафу, як і раніше, 200 євро.

 

Було збільшено штрафні бали за кинуті на дорогу або поруч із нею предмети, які можуть спричинити аварію або пожежу.

 

Положення набудуть чинності протягом 3 місяців з моменту публікації законопроекту в «Віснику законів».

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.