Завантаження...

Наскільки дорожче коштуватимуть вантажівки Євро-7

Наскільки дорожче коштуватимуть вантажівки Євро-7

Дотримання норм викидів Євро-7 може привести до значного подорожчання вантажівок. За оцінками аналітиків Міжнародної ради з чистого транспорту (ICCT), дотримання нових стандартів призведе до збільшення цін на вантажні автомобілі в середньому на 1500 - 4700 євро.

 

Це становить близько 2 - 6% від вартості вантажівки, що відповідає стандарту Євро-6.

 

Відповідно до звітів ICCT, щоб відповідати новим вимогам, виробникам доведеться застосувати низку дорогих технічних рішень і систем, використовуваних в легкових автомобілях, наприклад, м'які гібридні системи з 48-вольтовою електричною установкою або відключенням циліндрів двигуна при роботі з меншим навантаженням.

 

Іншим прикладом є проблема додаткового вприскування AdBlue, який може подаватися в великих дозах або після попереднього нагрівання для поліпшення параметрів викидів, що вже призводить до додаткових витрат. Те саме і з каталізаторами, які мають бути більшого розміру або навіть нагріватися.

 

Більш того, нові вимоги ЄС передбачають, що автомобілі мають бути не тільки екологічніші, але і довговічніші. Поки що чинні правила передбачають можливість проїзду 700 тисяч кілометрів без необхідності заміни системи очищення вихлопних газів, а стандарт Євро-7 може збільшити цю межу - від 970 тисяч до 1,3 млн. км (тобто майже в два рази!).

 

Тому, крім згаданої необхідності відповідати стандартам, остаточні ціни на автомобілі також будуть залежати від витрат, пов'язаних зі збільшенням терміну служби обладнання. Тут можна говорити про додаткові 700 - 1000 євро за машину.

 

Загалом новий екологічний автомобіль може бути на 5700 євро дорожче, ніж його аналог, що відповідає стандарту Євро-6.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.