Завантаження...

Напівпричепи з Чорноморська до ЄС перевозитиме... "Укрзалізниця"

Напівпричепи з Чорноморська до ЄС перевозитиме... "Укрзалізниця"

Перевезти автомобільні вантажні напівпричепи з порту «Чорноморськ» в напрямку польського Славкува і далі в країни ЄС можна за допомогою нового сервісу Укрзалізниці.

 

Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

 

"Розвиток мультимодальних перевезень та інтеграція України в розгалужену транспортну систему Європи - одне з важливих завдань, що стоять сьогодні перед нами. Саме тому ми плануємо запустити вказаний сервіс перевезення напівпричепів, який стане хорошою альтернативою наявный схемі Туреччина - Скандинавія", - заявив виконавчий директор філії "Центр транспортного сервісу "Ліски" УЗ Едвін Берзіньш.

 

Новий маршрут виглядатиме так: порт Карасу (Туреччина) - морський торговельний порт "Чорноморськ» - Славкув. Також зазначений маршрут матиме сполучення Славкува з Гданськом, німецьким Кілем та іншими країнами ЄС, а Чорноморський порт поромними лініями буде з'єднаний з портами Хайдарпаша/Стамбул у Туреччині та Батумі/Поті в Грузії.

 

На першому етапі планується задіяти дві групи поїздів по 40 вагонів і виконувати один рейс на тиждень з однією групою вагонів.

 

Орієнтовна ціна за перевезення напівпричепів по маршруту Славкув - Карасу складе 1700 євро. Цей маршрут матиме цінову перевагу порівняно з наявними, а за умови регулярних рейсів послуга буде конкурентна і за термінами доставки.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.