Завантаження...

Найбільші витрати на інфраструктуру з часів Другої світової війни

Найбільші витрати на інфраструктуру з часів Другої світової війни

США збираються інвестувати в інфраструктурні проекти $ 2,3 трлн. Про це повідомив президент США Джозеф Байден, представивши відповідний план, пише Deutsche Welle.

 

За його словами, йдеться про «найбільші інвестиції в американські робочі місця з часів Другої світової війни». 

 

«США не бачили таких вкладень з моменту будівництва системи автомагістралей між штатами в 1950-х і космічної гонки з СРСР з 1957 по 1988 роки», - зазначив Байден.

 

Зокрема, будуть модернізовані понад 32000 км доріг і 10000 мостів, буде оновлено громадський транспорт і створена мережа зарядних станцій для електромобілів. На це збираються виділити $ 621 млрд. із загальної суми на інфраструктуру.

 

Фінансувати ініціативу передбачається, зокрема, за рахунок збільшення ставки корпоративного податку з 21% до 28%. Витрати збираються покрити за 15 років.

 

Джозеф Байден сподівається, що план вдасться провести через Конгрес США до літа.

 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.