Завантаження...

На словацькому та угорському кордонах планують прискорити оформлення автотранспорту

На словацькому та угорському кордонах планують прискорити оформлення автотранспорту

Необхідність проведення зустрічей такого формату була зумовлена ​​значним зростанням пасажиротранспортного потоку на ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону та збільшенням кількості вантажного автотранспорту перед пунктами пропуску (ПП) на українсько-словацькому та українсько-угорському кордонах.

 

Перша із зустрічей відбулася у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Німецьке» на кордоні зі Словаччиною. Так, за останні дні у черзі на виїзд із України в середньому фіксували до 500 вантажівок. Українська сторона звернулася до словацької з проханням щодо прискорення оформлення хоча б на 30%. Зі свого боку словацька сторона запевнила, що вживатиме всіх заходів для оптимізації пропускних операцій. Водночас вони повідомили про фактори, що ускладнюють цей процес. Насамперед це потреба у додаткових мобільних сканерах для прискорення перевірки вантажівок.

Також було обговорено питання прискорення пропуску автобусів, які здійснюють рейсові та нерегулярні пасажирські перевезення. Словацькі колеги пояснили, що на швидкість їх оформлення істотно впливає відкриття пішохідного руху з України до Словаччини через пункт пропуску «Ужгород – Вишнє Німецьке». Тому було прийнято рішення про призупинення оформлення пішоходів у цьому ПП та перенаправлення їх у найближчі пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною – Малі Селменці – Велике Слеменце та Малий Березний – Убля.

 

Робоча зустріч з угорською стороною відбулася у пункті Тиса – Захонь. У ній прикордонники Чопського загону звернули увагу угорських колег на збільшення кількості вантажівок перед ПП. Наші контрольні служби можуть оформити до 400 вантажівок на добу, тоді як угорські колеги – до 300 одиниць. Це, у свою чергу, призводить до накопичення автотранспорту перед пунктами пропуску з українського боку. У той же час суміжна сторона повідомила, що ними вже залучено додатковий персонал і це, як вони сподіваються, прискорить пропускні операції. Також було зазначено, що на початку вересня угорці запровадили спрощену форму контролю, що позитивно вплинуло збільшення пропускних можливостей.

Сторони зобов'язалися невідкладно інформувати одна одну про будь-які зміни в обстановці та в найкоротший термін вирішувати всі проблемні питання, що виникають у процесі здійснення контрольних процедур.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.