Завантаження...

Вантажний "сухий порт" запрацював під західним кордоном

Вантажний "сухий порт" запрацював під західним кордоном

Мультимодальний термінал - так званий "сухий порт" - запрацював у селищі Клевань Рівненської області.

 

Про це повідомляє офіційний сайт Рівненської облдержадміністрації.

 

"Термінал поліпшить логістику і знизить ціни на вантажні перевезення. Крім того, оскільки вантажний хаб буде орієнтуватися на залізничні перевезення, це допоможе зменшити навантаження на дороги", - вважає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

 

У нового терміналу площею 10 га є під'їзні шляхи, а також необхідна вантажна техніка, крани і навантажувачі.

 

Термінал здатний одночасно обслуговувати 50 вагонів.

 

"Уже запущені перші потяги, що прямують як до Європи, так і в великі порти Одеської області. Зовсім недавно прибув перший контейнер з Америки, транзитний час якого склав 30 діб. Наприклад, на порти Чорного моря контейнер йде 2 місяці", - розповів директор компанії "ІМТРЕКС" Андрій Левченко.

 

У майбутньому термінал буде здатний завантажувати 2000 контейнерів на місяць.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.