Завантаження...

МВС розширює перелік суб’єктів, які здійснюють обмін посвідчення водія

МВС розширює перелік суб’єктів, які здійснюють обмін посвідчення водія

Про це повідомив Департамент комунікації МВС України.

Зокрема, органи Державної міграційної служби:

  • прийматимуть заяви на обмін посвідчення водія;
  • направлятимуть їх для перевірки в ТСЦ, для друку в держпідприємстві «Документ»;
  • видаватимуть посвідчення громадянам. 
     

Зазначається, що відповідний наказ МВС України «Про затвердження Порядку взаємодії сервісних центрів МВС та уповноважених суб'єктів» 11 травня зареєстровано у Міністерстві юстиції. Цим актом урегульовано порядок взаємодії Головного сервісного центру МВС та ДМС для забезпечення обміну посвідчення водія.

 

Департамент комунікації МВС України повідомив, що за статистикою послуга щодо обміну посвідчення є однією з найбільш затребуваних, особливо в період воєнного стану (минулого року нею скористалися понад 500 тис. громадян, а з початку цього року донині - уже більш як 150 тис).

 

“Таким чином, ми розширюємо перелік суб'єктів, уповноважених надавати цю адміністративну послугу. Громадянин має право обирати, де йому буде зручніше та швидше отримати державну послугу”, - пояснив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп'ятий.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.