Завантаження...

Мобі-додаток і табло над дорогою – нове інформування про вільні паркомісця для вантажівок

Мобі-додаток і табло над дорогою – нове інформування про вільні паркомісця для вантажівок

Бельгійське агентство дорожнього руху (Agentschap Wegen en Verkeer, або скорочено AWV) розпочало пілотний проект, в рамках якого спеціальна система інформуватиме водіїв про вільні місця у вибраних зонах стоянок на європейському маршруті E17 між Гентом і Кортрійком.

 

Система інформує водіїв вантажівок про зайнятість 5 парковок уздовж європейської траси Е17. Інформація для далекобійників відображається на екранах, встановлених над дорогою.

 

"Цим пілотним проектом ми хочемо досягти кращого розподілу вантажівок на автостоянках", - коментує Лідія Пітерс, фламандський міністр з питань мобільності та громадських робіт.

 

Крім того, інформація про заповнюваність вибраних місць для паркування буде доступна через мобільний додаток Truckmeister.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.