Завантаження...

Мінінфраструктури: в Україні перебудовують логістичну систему

Мінінфраструктури: в Україні перебудовують логістичну систему

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков наголосив, що російські війська свідомо знищують громадянську інфраструктуру. Сума лише задокументованої шкоди вже досягла понад $90 млрд і з кожним днем ​​війни цей показник зростає.

 

З огляду на це уряд України змушений оперативно розбудовувати нашу логістичну систему. Наразі робота ведеться над забезпеченням ланцюгів доставки вантажів, зміною напряму торгових потоків через блокаду українських морських портів та втрату близько 23% залізничної мережі.

 

Також міністр деталізував масштаби руйнувань інфраструктури, зокрема йдеться про:

  • втрати 6,3 тис. км головних шляхів
  • пошкодження 23 573 км автошляхів
  • пошкодження 289 автомобільних та 41 залізничного мостів.

У Мінінфраструктури очікують, що європейські партнери надалі допомагатимуть у вирішенні логістичних проблем, а також візьмуть участь у відновленні транспортної інфраструктури України.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.