Завантаження...

Мінінфраструктури та «Укравтодор» пропонують нові рішення для швидкого відновлення українських доріг

Мінінфраструктури та «Укравтодор» пропонують нові рішення для швидкого відновлення українських доріг

За словами Андрія Івка, щоб відновлення української інфраструктури відбувалося якісно та швидко, сьогодні Міністерство інфраструктури та «Укравтодор» наробляють системні рішення за декількома напрямками. А саме:

  • ретельна оцінка завданих руйнувань та збитків;
  • спрощення та скорочення термінів проектування доріг та штучних споруд, створення типових проектів;
  • трансформується підхід до державних закупівель – скорочуються терміни без зниження якості та розробляються єдині кваліфікаційні критерії відбору;
  • перехід на європейську систему ціноутворення (наприклад, CESSM), розробка типових видів договорів за стандартом FIDIC та комплексний контроль на всіх етапах.

 

Радник міністра інфраструктури України Олександра Азархіна, яка також взяла участь у конференції, додала, що уряд України ініціює створення міжнародної робочої групи керівників дорожніх агенцій Європи.

Представники української делегації нагадали, що за два роки інтенсивного відновлення доріг обсяг українського дорожнього ринку сягнув $9 млрд. «Укравтодором» було розроблено базу для 10-річного розвитку галузі.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.