Завантаження...

Ілоне, тут така справа... ;-)

Ілоне, тут така справа... ;-)

Мережа супермаркетів "Сільпо" звернулась до гендиректора Tesla Ілона Маска із проханням надати їй електровантажівки Semi.

 

Про це мережа написала у Twitter.

 

"Постійні бомбардування росіянами українських нафтових об’єктів можуть спричинити дефіцит палива в Україні. Немає палива = немає їжі. Готові протестувати і спробувати Tesla Semi якнайшвидше", - написали в "Сільпо", тегнувши Маска.

 

Маск наразі не відреагував на запит мережі, однак нині цей запит рітейлера не виглядає аж таким нереалістичним для виконання. Поки Україна в центрі уваги цілого світу, годі придумати кращу рекламу для нового продукту, ніж успішний запуск на такому ринку.

 

Раніше гендиректор Tesla і SpaceX Ілон Маск вже відгукнувся на прохання міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, опубліковане в тому ж Twitter. У дописі в соцмережі міністр попросив Маска надати Україні інтернет-термінали ​мережі супутникового зв'язку Starlink, угруповання сателітів для якого компанія SpaceX навіть ще не закінчила формувати на орбіті Землі.

 

За кілька годин Маск так само публічно епатажно відповів Федорову, що перша партія терміналів Starlink уже на шляху до України. Й вони справді прибули вже через чотири дні після початку війни, 28 лютого! Техніка виявилась настільки корисною в умовах війни, що надалі адміністрація США почали закуповувати її у Tesla і надсилати в Україну в рамках військово-технічної та гуманітарної допомоги.

 

Насьогодні, лише через півтора місяці по тому, в Україні вже працює понад 10 тисяч станцій Starlink, і компанія SpaceX вирішила відкрити тут одне з перших своїх представництв у світі. Про це повідомив уже згаданий міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, станції Starlink допомагають ЗСУ бути на зв'язку та проводити спецоперації, підтримують роботу критичних об'єктів інфраструктури, закладів охорони здоров'я та навіть посівну кампанію, а також повертають до життя деокуповані території.

 

Отже, сподіваємось і на позитивну відповідь щодо Tesla Semi ;-)

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.