Завантаження...

Мегавиробник курятини зайнявся вантажними автоперевезеннями

Мегавиробник курятини зайнявся вантажними автоперевезеннями

ПрАТ "Миронівський хлібопродукт" ("МХП") створило філію "МХП Логістика" (Київ), говориться в повідомленні підприємства в системі розкриття НКЦБФР.

 

"Функції які буде виконувати філія: всі види перевезень вантажним автомобільним транспортом", - наголошується в документі.

 

Згідно з ним, рішення про створення філії ухвалила наглядова рада МХП 21 грудня цього року.

 

"МХП" - найбільший виробник (64% ринку) і експортер (86% обсягу експорту) курятини в Україні. Володіє брендами "Наша Ряба", Qualiko, Ukrainian Chicken, Sultanah, Assilah, "Секрети Шефа", Kurator, "Легко!", "Бащинський".

 

Компанія є вертикально інтегрованим холдингом із закордонними виробничими активами в Нідерландах, Словенії, Словаччини, а також дистрибуційним офісом в ОАЕ.

 

Засновником і мажоритарним акціонером "МХП" є український бізнесмен Юрій Косюк.

 

Чистий прибуток МХП в 2019 році зріс у 1,7 раза порівняно з 2018 роком - до $ 215 млн. Виручка в 2019 році збільшилася на 32% - до $ 2,06 млрд, EBITDA скоротилася на 16% - до $ 376 млн.
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.