Завантаження...

Лукашенко погрожує зупинити транзит з Євросоюзу на схід

Лукашенко погрожує зупинити транзит з Євросоюзу на схід

Транзит європейських товарів в Росію і Китай через територію Білорусі може опинитися під забороною. Це станеться в разі посилення санкцій проти Кремля, заявив самоназваний президент Білорусі Олександр Лукашенко.

 

Він доручив уряу Білорусі донести цю інформацію до європейського керівництва.

 

«Я ось сьогодні міністру закордонних справ доручив, прем'єр-міністру, спецслужбам: доведіть до них реальні факти і перспективи, якщо ви візьметеся за зброю санкцій... ми змушені будемо відповідати», - підкреслив Лукашенко.

 

На початку вересня Лукаш заявив, Що його країна може відповісти на санкції Латвії, Литви та Естонії, перенаправивши вантажі з Балтики в російські порти.

 

Влада України порахувала, що такий крок негативно позначиться  на українських транспортних потоках. 

 

Джерело
 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.