Завантаження...

Логістика в Україні. Третій місяць війни

Логістика в Україні. Третій місяць війни

За останній тиждень загальна картина погіршилася,- коментує співвласник компанії ZAMMLER GROUP Віктор Шевченко.

 

По-перше, складна ситуація з пальним. І, попри обіцянки уряду налагодити постачання – проблема лише поглиблюється. У чергах на автозаправках водії стоять до 5-ти годин, а подекуди – й до 2-х діб. Завдяки корпоративним домовленостям, заправити є чим, але це лише одна десята від потреби. Приміром, у бак об’ємом 1000 літрів можна набрати лише 100 літрів. Такої кількості дизелю вистачає лише на 300 км, а це навіть не повний робочий день водія.

Через паливну кризу – логісти вимушено переносять терміни доставки замовлень і всі вантажі прибувають із запізненням.

По-друге – черги на кордонах. Приміром, у бік Польщі – 5-7 днів, тоді як раніше було 3. Чергу гальмує велика кількість зерновозів, в яких перевіряють фітосанітарні документи. Є спроби розділити потік, але полегшення це не приносить, бо прикордонників, котрі займаються перевірками, не побільшало.

 

ZAMMLER GROUP та інші логістичні компанії виступають за перенесення формальностей на внутрішні митниці Польщі, але цей процес має ініціювати і підтримати країна – сусідка. Також виходом було б переміщення терміналу для аграрної продукції подалі від кордону.

 

На в‘їзд до України із Польщі середній час очікування сягає 2-3 доби. Це теж багато, тому кругорейс дорівнює уже 10 днів. Більше стоїмо, ніж їдемо – скаржаться водії. А подовження кругорейсів, у свою чергу, впливає і на контейнерний ланцюжок доправлень в інші країни світу, уповільнюючі всі процеси.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.