Завантаження...

Логістичні інновації дозволили PepsiCo UK зменшують викиди на 1200 тонн парникових газів

Логістичні інновації дозволили PepsiCo UK зменшують викиди на 1200 тонн парникових газів

Зміни запроваджували у партнерстві з транспортною компанією Pollock (Scotrans) Ltd. За словами представників PepsiCo, у повній мірі можна буде відчути ефект уже у 2023 році. 

 

По-перше, PepsiCo забезпечуватиме мільйон миль щороку для вантажівок, які замість дизеля заправлятимуть гідрогенізованою рослинною олією (HVO). Наприклад, біопаливо використовуватимуть на маршрутах між Купарі та Лестером, яким щороку компанія здійснює приблизно 3 тисячі рейсів на вантажівках. HVO дозволить скоротити викиди ПГ на 80%. 

 

Також у PepsiCo UK зазначили, що уже приблизно 5 років активно розвивають відновлювальну енергетику та використовують для цього відходи з виробництва кормів для тварин Walkers. Зокрема, ці технології дозволяють забезпечити на 25% електроенергією завод у Лестері. 

 

На початку року PepsiCo також представила електричні транспортні засоби для транспортування 40 000 палет з чіпсами та снеками у дистриб’юторському центрі Pepsico у Лестері. А минулого року компанія завершила реконструкцію свого об’єкта в Лестері вартістю 14 мільйонів фунтів стерлінгів. Тут було збільшено ємність зберігання, що дозволяє скоротити перевезення та пробіг автотранспорту на 300 тис. км за рік.

На думку менеджерів компанії, запровадження наступних інновацій дозволить PepsiCo до 2040 року вийти на нульовий рівень викидів парникових газів. 

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.