Завантаження...

Лівія: чиновники митниці намагалися вивезти з країни майже 26 тонн золота

Лівія: чиновники митниці намагалися вивезти з країни майже 26 тонн золота

Високопоставлених "контрабандистів" затримали в аеропорту. Серед них – генеральний директор митного управління, начальник митного центру аеропорту Місурати та голова тимчасового комітету з експорту. Партія дорогоцінного металу, яку вони намагалися вивезти з країни, становить майже чверть золотого запасу Лівії, що дорівнює приблизно 116,6 тонни. Її вартість за поточним курсом становить $1,94 млрд.

 

Затримані перебувають під вартою та підозрюються у умисному сприянні злочину з метою отримання незаконної матеріальної вигоди для інших осіб та заподіяння шкоди національній економіці.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.