Завантаження...

Литва збільшить квоти на працевлаштування водіїв із третіх країн

Литва збільшить квоти на працевлаштування водіїв із третіх країн

Міністерство соцзахисту та праці країни планує підвищити до 15 – 16 тисяч квоти на пільгове працевлаштування водіїв із країн, які не входять до складу Євросоюзу. На думку місцевих перевізників, навіть цього недостатньо, щоб зменшити брак працівників.

 

Число дозволів відповідає кількості вже працевлаштованих цього року водіїв із третіх країн, але ще узгоджуватиметься додатково з Міністерством внутрішніх справ. Тим часом квота спрощеного працевлаштування цього року становила 11,6 тисячі.

 

Представники асоціацій автоперевізників стверджують, що через велику нестачу водіїв, яку місцевий ринок не в змозі покрити, для транспортного сектора взагалі не слід застосовувати квоти або вони мають бути значно більшими. Якщо нинішній порядок квот буде суттєво переглянутий, то рішення будуть орієнтовані на збереження бізнесу в Литві, оскільки за працевлаштування за квотами, за твердженням перевізників, процес найму водія скорочується на кілька місяців.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.