Завантаження...

Литва вирішила судитися з ЄС за своїх перевізників

Литва вирішила судитися з ЄС за своїх перевізників
Під ударом - перевізники Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Румунії, Болгарії, Кіпру, Мальти

Литва вирішила звернутися до Європейського суду з проханням скасувати положення прийнятого Пакету мобільності.

 

Це потрібно для захисту економічних інтересів країни та бізнесу перевізників від нерівних умов конкуренції. Рішення, ініційоване міністерствами транспорту та юстиції, було схвалено урядом.

 

За словами міністра транспорту, Пакет мобільності запроваджує прямі ринкові обмеження в Європейському Союзі через обов'язкове повернення транспортних засобів до країни проживання та обмеження на каботаж, що одночасно суттєво збільшить забруднення навколишнього середовища автомобільним транспортом.

 

Звертаючись до ЄС, Литва буде прагнути забезпечити, щоб внутрішні перевізники Євросоюзу не зазнавали дискримінації та не підпадали під невиправдані та непропорційні вимоги, що дають перевізникам з інших країн конкурентну перевагу на єдиному ринку ЄС.

 

На думку Міністерства транспорту, крім Литви, деякі положення Пакету мобільності матимуть негативний вплив на інтереси інших країн ЄС, таких як Польща, Латвія, Естонія, Угорщина, Румунія, Болгарія, Кіпр та Мальта.
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.