Завантаження...

Литва набиратиме далекобійників з Узбекистану

Литва набиратиме далекобійників з Узбекистану

Представники національної організації перевізників Литви Linava днями підписали угоду з узбецькою транспортною асоціацією Aircuz та Міністерством транспорту Узбекистану. Однією з цілей Меморандуму є працевлаштування узбецьких водіїв вантажівок.

 

Дефіцит водіїв вантажівок є серйозною проблемою для литовських транспортних компаній. Тепер потрібну кваліфікацію місцеві водії зможуть отримати в Узбекистані, а після прибуття до Литви "все, що їм залишиться, – це завершити формальності при прийомі на роботу, облаштуватись, відкрити банківський рахунок для виплати заробітної плати та почати працювати". Таким чином, узбецькі далекобійники отримають значні преференції, які дозволять литовським перевізникам швидше розширювати свій штат.

 

До речі, за оцінкою Linava, вже нині дефіцит водіїв вантажних автомобілів у Литві становить близько 30 тисяч осіб. Після набуття чинності в лютому 2022 року Пакету мобільності це число збільшиться приблизно вдвічі.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.