Завантаження...

Литва: чому працівники транспортної галузі постійно шукають нову роботу?

Литва: чому працівники транспортної галузі постійно шукають нову роботу?

Однією з причин, чому деякі водії вантажівок постійно переглядають оголошення про нові вакансії, є проведення заходів щодо запобігання психологічного насильства в компаніях для «галочки». Результати дослідження, яке провела магістрантка факультету економіки та менеджменту Університету Вітаутаса Великого, показують, що майже половина учасників опитування стали жертвами образ та знущань з боку керівників та колег, а п'ята частина зазнала тривалого та систематичного психологічного насильства – мобінг. Близько 13% учасників опитування звинуватили у пригніченні менеджера, а ще 7% звинуватили колег, пов'язаних із менеджером. Загалом у ході дослідження було опитано 440 співробітників автотранспортних компаній.

 

Відповідаючи на запитання, респонденти скаржилися на велике навантаження на роботі, образи, дискримінацію за віком та статтю, сексуальні домагання, відсутність поваги та підтримки з боку безпосереднього керівника.

Інші скаржилися на постійну тривогу, як увечері, так і у вихідні, про те, що чекає їх наступного дня на роботі. Не випадково, що в середньому троє з десяти респондентів готувалися залишити роботу за першої можливості.

 

Основними причинами, що спонукали респондентів піти з роботи, стали зловживання з боку керівників при розподілі робочих завдань, погане самопочуття, перенесення матеріальних збитків та невпевненість у собі у зв'язку з формальною профілактикою психологічного насильства. Профілактика психологічного насильства, у тому числі мобінгу, часто обмежується широкими лекціями.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.