Завантаження...

Литовська компанія оригінально зменшує дефіцит водіїв

Литовська компанія оригінально зменшує дефіцит водіїв

Одна з найбільших логістичних компаній Литви розпочала широку кампанію з набору персоналу... в Індії. Перших водіїв уже відібрано. Вони перевозитимуть вантажі в межах Європейського Союзу. Компанія оголосила, що планує найняти кількасот водіїв із азіатських країн.


Автопарк CargoGO Logistics налічує 350 тягачів, 280 причепів та 150 фургонів. Як і більшість європейських транспортних компаній, вона вже деякий час зазнає збитків через брак професійних водіїв. Наразі дефіцит транспортних кадрів у Литві становить від 10 до 15 тис. осіб. Проте, за оцінками експертів, вже у лютому – після запровадження Пакету мобільності – це число подвоїться.

 

Тому не дивно, що підприємці всіляко намагаються запобігти наслідкам нестачі робочої сили. Пранас Пернаравічюс, керівник відділу управління водіями в CargoGO Logistics, після повернення з поїздки до Азії сказав, що "знайомство з місцевими водіями дуже перспективне", додавши, що процедури найму індійців уже розпочалися.

 

Усі відібрані водії мають не менше ніж 5 років професійного досвіду у міжнародних перевезеннях, відмінні навички водіння та гарне знання англійської мови, – сказав Пранас Пернаравічюс. Він додав, що найняті далекобійники мають великий досвід роботи, оскільки вони їздили маршрутами не тільки в Індії, але також в Іраку, Омані, Саудівській Аравії, Кувейті, Катарі та Об'єднаних Арабських Еміратах.

 

Першу групу водіїв уже відібрано. Перевізник повідомляє, що найближчим часом планує найняти від кількох десятків до кількох сотень водіїв із країн Азії.

 

Наразі у компанії працює близько 1 тис. водіїв вантажівок. Серед них – громадяни Білорусі, України, Узбекистану, Росії, Киргизії, Казахстану, Молдови, Латвії, Таджикистану та Грузії.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.