Завантаження...

Літні обмеження на рух вантажівок в Україні та Білорусі

Літні обмеження на рух вантажівок в Україні та Білорусі

З 1 червня 2021 року в Україні діє літня заборона на проїзд вантажних транспортних засобів (ТЗ) по дорогах загального користування при температурі + 28˚С. Заборона стосується ТЗ масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т.

 

За інформацією Укравтодору, дозволено рух вантажівок, які перевозять небезпечні, швидкопсувні вантажі, живих тварин, а також ТЗ, діяльність яких пов'язана із запобіганням або ліквідацією наслідків НС.

 

У Білорусі обмеження діють з 24 травня по 15 вересня на республіканських дорогах з 11:00 до 20:00 при денній температурі повітря вищій за 25°С. Заборона стосується ТЗ з максимально допустимим навантаженням на одиночну вісь понад 6 т. Карта несучої здатності доріг Білорусі загального користування є на сайті beldor.centr.by .

 

Обмеження не поширюються на ТЗ, які здійснюють перевезення великовагових і великогабаритних вантажів, а також живих тварин, квітів, вантажів гуманітарної допомоги тощо.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.