Завантаження...

Лібералізацію експорту української сільгосппродукції продовжили ще на рік

Лібералізацію експорту української сільгосппродукції продовжили ще на рік

Лібералізація діятиме до червня 2024 року. Заходи щодо лібералізації торгівлі вживаються на виконання зобов'язання, викладеного у статті 2 Угоди про асоціацію (DCFTA).

 

Призупинення тарифів застосовуватиметься до фруктів та овочів, на які поширюється система вхідних цін, а також на сільськогосподарську продукцію та перероблені сільськогосподарські продукти, на які поширюються тарифні квоти.

Прийнятий Регламент буде підписаний представниками Ради ЄС та Європейського парламенту та опубліковано в Офіційному журналі Співдружності до набрання чинності 6 червня 2023 року.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.