Завантаження...

Lading.eu – на Ukrainian Logistics Conference

Lading.eu – на Ukrainian Logistics Conference
Місця для участі в заході ще можливо забронювати
 

20 серпня у Києві відбудеться унікальна логістична подія, яка збере прогресивних спеціалістів своєї справи!

 

#ULC проведе UKRAINIAN LOGISTICS CONFERENCE 2020 про сучасні можливості та нові тренди цифровізації логістичного ринку.

 

В центрі уваги будуть TMS, телематика та відео-моніторинг, транспортні біржі онлайн, управління ремонтами, Yard Management System, WMS, роботизація складу, платформа підбору складів, ERP та аналітика для логістики, використання eТТН.

 

У рамках конференції компанії обмінюватимуться досвідом та інноваційними проектами.

 

Організатори UKRAINIAN LOGISTICS CONFERENCE 2020 уже анонсували своїй аудиторії онлайн одного зі спікерів заходу - Андрія Федоренка, засновника й керівника транспортної платформи Lading.eu.

 

На конференції Андрій Федоренко розповість про першу цифрову біржу вантажів як інструмент ефективної організації вантажних перевезень.

 

На прикладах покаже, що платформізація, це світовий тренд у продажах товарів та послуг. Аргументує, чому діджиталізація - не мода, а гостра необхідність для всіх гравців транспортного ринку.

 

Засновник Lading.eu розповість про можливості унікального технологічного рішення для B2B-ринку автомобільних вантажних перевезень, доступного, простого та зручного інструменту для ефективної співпраці між Замовниками та Виконавцями на надзвичайно динамічному спотовому ринку автомобільних вантажних перевезень.

 

Не проґавте нагоду ознайомитись із найпросунутішими інноваціями логістичної галузі – наразі ще можна забронювати місця для участі в заході. Буде цікаво!

 

✅✅✅ Програма та реєстрація за посиланням: 

https://2event.com/uk/events/1857052

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.