Завантаження...

Lading.eu – на Ukrainian Logistics Conference 2020

Lading.eu – на Ukrainian Logistics Conference 2020
CEO компанії Lading LLC Андрій Федоренко
 
 

Новітній сервіс вантажних перевезень Lading.eu узяв участь у UKRAINIAN LOGISTICS CONFERENCE 2020, проведеній у Києві Ukrainian Logistics Community.

 

На конференцію організатори зібрали найкращі рішення і показали вже успішно впроваджені українськими компаніями кейси. Учасники ставили запитання і щиро обмінювалися досвідом, адже кооперація посилює усіх. Познайомилися з новими учасниками ULC – позитивними, прогресивними, зарядженими вірою в успіх та готовими долати труднощі, що виникають при впровадженні нових технологій.

 

Андрій Федоренко, засновник і CEO компанії Lading LLC, аргументував, чому діджиталізація – не мода, а гостра необхідність для всіх гравців транспортного ринку. Ознайомив учасників конференції з новітньою онлайн платформою вантажних перевезень Lading.eu.

 

Засновник сервісу Lading докладно розповів про можливості цього унікального технологічного рішення для B2B-ринку автомобільних вантажних перевезень – доступного, простого та зручного інструменту для ефективної співпраці між Замовниками та Виконавцями на надзвичайно динамічному спотовому ринку автомобільних вантажних перевезень.

 

Крім активної комунікації всередині логістичної бізнес-спільноти, учасники поспілкувалися з представниками Міністерства інфраструктури. Логістика – кровоносна система економіки, і для того, щоб Україна була якнайуспішнішою, влада повинна відчувати актуальні особливості, потреби цієї системи та створювати умови для її оптимального функціонування.

 

Lading.eu

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.