Завантаження...

Криза в "Укрзалізниці" наростає, вантажі їдуть по кілька місяців, – експерт

Криза в "Укрзалізниці" наростає, вантажі їдуть по кілька місяців, – експерт

Ситуація в Укрзалізниці критична: перевезення вантажів різко сповільнилося, бізнес очікує на поставки місяцями. У цей час у самій компанії відбуваються кадрові чистки, внаслідок яких на роботу приходять люди з відсутністю досвіду роботи на залізниці.

 

Про це написав директор ТОВ «Консалтингова група А-95» Сергій Куюн на своїй сторінці у Facebook.

 

«Констатуємо глибоку кризу, в якій перебуває «Укрзалізниця». Такого не пам'ятають навіть старожили. 70 км колії вагон їде тиждень. Деякі вересневі вантажі досі не прибули на адресу. Питання не вирішується навіть за гроші – просто немає тяги», – написав експерт.

 

Також, за його словами, компанія зазнає перманентного дефіциту палива: днями оголосили новий тендер з величезними лотами по 20 тисяч тонн, причому доставити їх треба за кілька тижнів у грудні. Тому, найімовірніше, тендери проведено не буде.

 

«У компанії відбувається чергова кадрова чистка: досвідчені кадри звільняють цілими департаментами, а нові взагалі нічого не розуміють. Через що частково і досягнуто вищевказаної глибини проблеми», - резюмував Куюн.

 

Раніше учасники паливного ринку зазначали, що ситуація з доставкою вантажів УЗ значно погіршилася. Зокрема, різко зросли терміни доставки нафтопродуктів країною – наприклад, у Рівненській дирекції "Укрзалізниці" стоять покинутими 45 поїздів із дизелем та газом. А рекорд стосується вагона, який було відправлено зі ст. "Барбаров" (Мозирський НПЗ) 7 вересня: цей вагон не був доставлений до Львівської області і за два місяці.

 

Експерти зазначають, що вагони не лише довго простоюють на сортувальних станціях, а й зупиняються на шляху до станцій призначення. Це пов'язано з дефіцитом тяги і рухомого складу на УЗ, а також браком дизельного палива.

 

 

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.