Завантаження...

Крадіжки вантажів подвоїлись за рік

Крадіжки вантажів подвоїлись за рік
Грабують "фури" у ФРН, Франції, Британії, Нідерландах, Швеції, Іспанії, РФ, Іспанії, Італії, Бельгії
 
 

Число крадіжок вантажів в регіоні Європи, Близького Сходу і Африки зросло вдвічі. За даними Міжнародної асоціації із захисту перевезених вантажів (TAPA), чисельність викрадених вантажів за 2019 рік зросла з 3981 до 8548.

 

Перевізники зазнали збитків на суму понад 137 млн. євро. В середньому, щодня в регіоні викрадалося вантажів на загальну суму 378 тис. євро.

 

Тенденція зростання крадіжок вантажів та інших нападів спостерігається вже протягом кількох років. Тим часом особливе занепокоєння перевізників викликає оприлюднений ТАРА в березні 2020 року показник інцидентів - він є найвищим показником за 23 роки діяльності організації. Найбільша чисельність пограбувань вантажів, як і раніше, доводиться на регіон Європи. Пограбування "фур" найчастіше відбуваються в Німеччині, Франції, Великій Британії, Нідерландах, Швеції, Іспанії, Росії, Італії, Бельгії. Розширилася карта пограбувань - в минулому році злочини зареєстровані в 48, а в 2018 році - в 35 державах.

 

«Викрадачі вантажів стають все більш винахідливими, для злому і пограбування автомобілів задіюють новітні технології. Викрадають все - від дешевших і легко реалізовуваних товарів, таких як продукти харчування, одяг, взуття, до вантажів великої вартості, таких як акцизні товари, медикаменти, ювелірні вироби», - коментує представник компанії CargoLockingSystems Мартінас Козіровічюс.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.