Завантаження...

Коронавірус у Європі: свіжа інформація про обмеження для перевізників

Коронавірус у Європі: свіжа інформація про обмеження для перевізників
Щоб отримати інформацію з цієї мапи, натисніть на посилання "інтерактивна карта" нижче, у тексті

У яких країнах діє комендантська година? Де потрібно мати спеціальні сертифікати, а де результати тестування на коронавірус? Які регіони припинили роботу ресторанів?


Ви можете перевірити найважливіші зміни на інтерактивній карті (клікніть на це посилання, щоб зайти на активну карту, а потім натисніть на контур конкретної країни, щоб прочитати інформацію про обмежувальні заходи на її території).

 

Зони, позначені червоним кольором, ввели обмеження, безпосередньо пов’язані з транспортом. Жовтий колір впливає на водіїв опосередковано, тобто обмежує доступ до певних послуг.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.