Завантаження...

"Королі інновацій" – у Польщі визначили проривні логістичні проекти

"Королі інновацій" – у Польщі визначили проривні логістичні проекти
Інноваційні рішення поступово пронизують усі ланки ланцюгів постачання
 

Група ID LogisticsGroup провела конкурс «Королі інновацій», в результаті якого було визначено найкращі технологічні розробки останнього часу для логістичної галузі.

 

Усього журі розглянуло 117 проектів. Ось як виглядає трійка лідерів:1. Проект ID SMART, суть якого полягає у створенні інтегрованої системи моніторингу складських процесів. Система підтримує управління, підвищує продуктивність та ефективність, а також забезпечує повний контроль операційних процесів, пов’язаних з багатокомпонентним вибором замовлень, підготовкою товарів до розподілу від складу до магазинів та розглядом скарг. Вона складається з трьох модулів, що використовують пристрої, встановлені на вилочному навантажувачі, включаючи систему освітлення та камер високої роздільної здатності, що фіксують процес підготовки замовлення.Невід’ємною частиною системи є спеціальне програмне забезпечення, пов’язане із системою управління складом WMS, що гарантує повний онлайн-обмін даними. Зараз ID SMART, працює на 90 навантажувачах, використовується на 5 складах ID Logistics в Польщі. Планується запровадження на інших об’єктах.2. Проект «PickTrolley 2.0», націлений на підтримку процесу відбору замовлень на окремі предмети. Система використовує спеціальні візки з моніторами, на яких розміщуються контейнери для збоку товарів. Окрім іншого, система дозволяє працівникам складу отримувати детальну інформацію для підготовки комплектації замовлень. Це такі дані, як зовнішній вигляд виробів, кількість, місце їх розташування на полиці тощо. 3. Проект «Розумні окуляри». Система заснована на використанні технологій доповненої реальності. З її використанням працівники складу за допомогою смарт-окулярів можуть бачити ту інформацію, яка у звичайних умовах висвітлюється на моніторах комп’ютерів. Розумні окуляри працюють замість класичних терміналів та слухаються голосових команд. Вони надають усю інформацію, необхідну для комплектації замовлень. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.